Військові беруть участь у першому міжнародному турнірі з міні-футболу


Упродовж двох днів, а саме 5-6 жовтня військовослужбовці Тернопільської артилерійської бригади беруть участь у першому міжнародному турнірі з міні-футболу на ʺСуперкубок Опілляʺ з нагоди вшанування пам’яті всіх захисників Батьківщини, що боронили та віддали своє життя за Україну. Про це повідомили у прес-службі 44 окремої артилерійської бригади.

Заявку на участь подали більше тридцяти аматорських футбольних команд. Об этом сообщает tp0412.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ігри судять арбітри Федерації футболу Тернопільської області. Музичну підтримку здійснює військовий оркестр Тернопільських артилеристів, який у 2016 році в соляній шахті ʺСоледарʺ Донецької області на глибині 290 метрів встановив рекорд, виконавши державний гімн України.

Не зважаючи на результат у підсумку турніру для команди військовиків головним меседжем є участь, адже фізкультура та здоровий спосіб життя, головне завдання, яке сповідують армійці під час професійної діяльності. Спонсори турніру підготували для учасників, переможців та глядачів цінні подарунки. На одному з футбольних майданчиків ТНЕУ, де відбувається турнір облаштували фотозону.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/viyskovi_berut_uchast_u_pershomu_mizhnarodnomu_turniri_z_minifutbolu_327762.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя