Igor Molotok: "Поки нагорі намагаються гратися в велику політику та..."

Igor Molotok в facebook:

Поки нагорі намагаються гратися в велику політику та витрачаюсь дорогоцінний час на пошук крайнього, Міжфракційне депутатське обєднання За розвиток річок України працює! Об этом сообщает rovesnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

# накрилахпоДніпру Не словом, а ділом!

Поки міністр інфраструктури Volodymyr Omelyan намагається назвати біле на чорне, та виправдовує власну бездіяльність, ми з ... вітуємо про двотижневий тур по Дніпру з привернення уваги населення до проблем річок!

За ці два тижні на нашому крилатому експресі покаталось більше 3 тисяч 700 осіб, долучились та стали організаторами 18 народних депутатів України. Ми провели на воді близько 140 годин, та дякуємо за більше ніж 100 публікацій в ЗМІ! Чим більше людей дізналося про потенціал українського Дніпра, тим більше у нас шансів втілити в життя мрії багатьох.

Діти, молодь, дорослі, ветерани, учасники АТО разом з сімями, діти з особливими потребами, вчителі, блогери, громадські та політичні діячі, народні депутати - незалежно від соціального статусу, політичних поглядів, віросповідання та інших факторів, всі обєднались навколо спільної мети. Відродження пасажирських, вантажних перевезень по річках, розвантаження і без того розnрощених доріг, реальна розбудова річкової інфраструктури та залучення інвестицій в галузь, друге дихання для українського суднобудування та відновлення/збереження екологічного стану річок основні цілі, до яких ми разом прагнемо.

Наймасовішими видались катання по річці в Дніпрі, Каневі, Камянці-Дніпровському та Києві. Найзворушливішими були моменти з дітьми з особливими потребами та постраждалими в зоні АТО під час катань в Києві.. Приємною ностальгічною атмосферою радували катання старшого покоління в Нікополі. Буря емоцій - захват, радісний сміх, сльози радості на борту нашого судна було все!

Висновок люди кажуть так! перевезенням по річкам. І поки нагорі намагаються гратися в велику політику та витрачаюсь дорогоцінний час на пошук крайнього, Міжфракційне депутатське обєднання За розвиток річок України працює! Зареєстрований нами спільний проект 2724-3 Про внутрішній водний транспорт це квиток до розбудови і процвітання країни в цілому

http//w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1pf351156230

Ніщо так не надихає на роботу, як те, що люди дуже добре розуміються в стані справ та можуть легко відрізнити справжню реформу від фейку!

Тож з новими силами і підтримкою людей до спільної мети. Могутня держава з потужними водними артеріями це не фантастика, а майбутнє, до якого варто прагнути.Igor  Molotok
Igor  Molotok
Igor  Molotok
Igor  Molotok


ТОП новости

Вход

Меню пользователя